Το πλήρες ψηφοδέλτιο της ΑΝ.Α.Σ.Α.


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Το πλήρες ψηφοδέλτιο της ΑΝ.Α.Σ.Α.

 

 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΧΩΝ

(ΑΝ.Α.Σ.Α) για τα Ιόνια Νησιά

 

Γαλιατσάτος Θεόδωρος του Αποστόλου (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Ζακύνθου

  1. Καραΐσκος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  2. Κλαυδιανός Αναστάσιος του Ιωάννη
  3. Κουρουμπλή–Φλεμοτόμου Παρθένα (Νένα) του Κωνσταντίνου
  4. Μαρούδα Αναστασία του Διονυσίου
  5. Μουζάκη Χρυσή του Ιωάννη
  6. Μπάστας Διονύσιος του Παύλου
  7. Νιοτόπουλος Ελευθέριος του Δημητρίου
  8. Παντής Σταύρος του Ιωάννη
  9. Πομόνης Τζανέτος του Θεοδώρου
  10. Ποταμίτης Διονύσιος του Κωνσταντίνου
  11. Σπίνου Ρόζα–Δημητρία του Αντωνίου
  12. Τσουκαλά Φωτεινή του Διονυσίου

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Ιθάκης

  1. Κουβαρά Ιωάννα του Αγγέλου
  2. Τσιντήλας Σπυρίδων του Χρυσοστόμου

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Κέρκυρας

  1. Βάρθη Αναστασία του Λεωνίδα
  2. Βλαχόπουλος Σπυρίδων του Βασιλείου
  3. Βόντας Αηδόνης του Ζήσου
  4. Γαβαλάς Τηλέμαχος του Σπυρίδωνος
  5. Γαγλία Δέσποινα του Ζαχαρία
  6. Γεωργοπούλου Αμαλία του Δημητρίου
  7. Δραζίνος Σπυρίδων του Δημητρίου
  8. Καλλούς Μαρία του Ανδρέα
  9. Κορακιανίτης Νικόλαος του Άρεως
  10. Κορωνάκη Αλκινόη του Θεοφίλου
  11. Κυπριώτης Στέφανος του Νικολάου
  12. Λουκανάρη Αγγελική του Σπυρίδωνος
  13. Λουκανάρης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου
  14. Μανιάκη Αικατερίνη του Ιωάννη
  15. Μάστορα Θεονύμφη–Αθανασία (Νόνη) του Γεωργίου
  16. Μαυρωνάς Γεώργιος του Δημητρίου
  17. Μαχιμάρη Ευθυμία (Έφη) του Αλεξάνδρου
  18. Μεταλληνού Αλεξάνδρα του Δημητρίου
  19. Μιχαλάς Αλέξανδρος του Διονυσίου
  20. Μωραΐτης Χρήστος του Γερασίμου
  21. Παγιατάκη Ασπασία του Κωνσταντίνου
  22. Πετρίτση Μαρία του Στυλιανού
  23. Πετρόπουλος Πέτρος του Χριστοφόρου
  24. Σαλβάνος Αναστάσιος (Τάσος) του Στεφάνου
  25. Στραβοράβδης Διονύσιος του Παναγιώτη
  26. Τσιούλης Ευθύμιος του Δημητρίου
  27. Τσούκας Διονύσιος-Φώτιος (Σάκης) του Παναγιώτη
  28. Φαϊτάς Αλέξανδρος του Σπυρίδωνος
  29. Χειμαριού Νικολέτα (Λέτα) του Ιωάννη
  30. Χρυσικόπουλος Νικόλαος (Γλυφιτζούρης) του Γεωργίου

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Κεφαλληνίας

  1. Ατσάρος Άγγελος του Σπυρογεράσιμου
  2. Βασιλάτος Παναγής (Τάκης) του Κωνσταντίνου
  3. Γαλιατσάτος Σπυρίδων του Μιχαήλ–Σωτηρίου
  4. Δρακουλόγκωνας Παναγής του Βασιλείου
  5. Θεοδωρακάτου Γερασιμούλα του Παναγή
  6. Μπάμπη Λουλιέτα του Θωμά
  7. Νεόφυτος Παναγής του Σπυρίδωνος
  8. Παπαχρήστου–Ματιάτου Αικατερίνη (Κάκια) του Διονυσίου
  9. Πεφάνη Σουσάννα του Αγγέλου
  10. Ποταμιάνος–Παγώνης Σπυρίδων του Νικολάου
  11. Σταμούλης Κυριάκος του Αναστασίου

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Λευκάδας

  1. Γρηγόρης Σταύρος του Γεωργίου
  2. Θερμός Εμμανουήλ του Θεοδώρου
  3. Καζολή Αθανασία του Γεωργίου
  4. Κατωπόδη Λουκία του Αντωνίου
  5. Μάντζαρη Μαρία του Γεωργίου
  6. Τριλίβας Γεώργιος του Γερασίμου
  7. Φατούρος Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος
  8. Χαλικιάς Θεόδωρος του Ιωάννη
About Ομάδα Σύνταξης 27875 Articles
To LefkadaToday.gr είναι μια σύγχρονη ενημερωτική ιστοσελίδα για όσα συμβαίνουν στην Λευκάδα και την ευρύτερη περιοχή.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.