ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ,2016-17 Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
Α’ ΓΥΡΟΣ | |||||
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α’ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 27/11/2016 | 14:30 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΑΟ ΡΙΑ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 26/11/2016 | 12:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 26/11/2016 | 12:00 | ΒΟΝΙΤΣΑΣ |
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α’ | ΑΟ ΡΙΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 3/12/2016 | 12:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ | ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 3/12/2016 | 12:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 3/12/2016 | 12:00 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α’ | ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 10/12/2016 | 12:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/12/2016 | 12:00 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
ΑΟ ΡΙΑ | ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 10/12/2016 | 12:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 17/12/2016 | 12:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΑΟ ΡΙΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 17/12/2016 | 12:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α’ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 17/12/2016 | 12:00 | ΒΟΝΙΤΣΑΣ |
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α’ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 4/1/2017 | 15:00 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
ΑΟ ΡΙΑ | ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 4/1/2017 | 12:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΤΕΤΑΡΤΗ | 4/1/2017 | 15:00 | ΒΟΝΙΤΣΑΣ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ 2016-17 Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
Α’ ΓΥΡΟΣ | |||||
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ | ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/11/2016 | 14:30 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/11/2016 | 12:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/11/2016 | 12:00 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
ΡΕΠΟ: | ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ||||
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 26/11/2016 | 12:00 | ΠΑΡΓΑΣ |
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ | ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 27/11/2016 | 14:30 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 27/11/2016 | 12:00 | ΛΟΥΡΟΥ |
ΡΕΠΟ: | ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ||||
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ | ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 4/12/2016 | 12:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 4/12/2016 | 12:00 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ | ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 4/12/2016 | 12:00 | ΛΟΥΡΟΥ |
ΡΕΠΟ: | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ||||
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/12/2016 | 14:30 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ | ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/12/2016 | 12:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 10/12/2016 | 12:00 | ΠΑΡΓΑΣ |
ΡΕΠΟ: | ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ | ||||
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ | ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 18/12/2016 | 12:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 17/12/2016 | 12:00 | ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ |
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ | ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 17/12/2016 | 12:00 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
ΡΕΠΟ: | ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ | ||||
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 4/1/2017 | 15:00 | ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ |
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 4/1/2017 | 15:00 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ | ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 4/1/2017 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΡΕΠΟ: | ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ | ||||
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 8/1/2017 | 12:00 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 8/1/2017 | 12:00 | ΠΑΡΓΑΣ |
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ | ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 8/1/2017 | 12:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΡΕΠΟ: | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ |