Πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη 15/09/2016 και ώρα 18:30 στα Γραφεία της Ένωσης η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Β’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας( Α Όμιλος) Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας.
Από την κλήρωση που συμμετείχαν αναδείχτηκαν τα εξής ζευγάρια του Α Ομίλου.
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΡΕΠΟ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
ΡΕΠΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΡΕΠΟ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
ΡΕΠΟ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
ΡΕΠΟ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΡΕΠΟ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΡΕΠΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΡΕΠΟ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ